***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

***

...

26 Temmuz 2014 Cumartesi

Anne Bebek Dergisi 163/Temmuz Özlem Tunca Esirgenç Röportajım

Çok gezen çok bilir, anlatacak birçok konusu vardır diye bu ay “Dünyayı Geziyorum” programının sunucusu Özlem Tunca Esirgenç ile röportajımızı gerçekleştirdik. 36. haftasına kadar gezen ve 38. haftasında doğum yapan Özlem hanım okul döneminde başladığı iş hayatına magazin ve yemek gibi çeşitli programları sunarak adım atmış. Sonra Türkiye’yi dolaşmış uzunca bir süre. On yıla yakın sektörün içinde olan biri yani. Bu kadar çok çalışma arasında bir de çocuğumuz olsun diyerek tam da istediği zamanda hem de bu yoğun çalışma döneminde hamile kalarak anne olmuş. Bol hareketin faydalarını gören biri olarak anne adaylarına evde oturup kendinizi dinlemeyin, yolunda giden bir hamileliğiniz varsa rutinlerinizi bozmayın diyor.
1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...