***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

***

...

16 Mayıs 2013 Perşembe

Uyuyan Melekler Fotoğraf Yarışması Forum İstanbul'da ve bende jürideyim...

Forum İstanbul, anneleri ve anneliğin en güzel armağanı olan bebekleri duygusal bir etkinlikte bir araya getirmek, uyuyan bebeklerin o meleksi anlarını fotoğraf karelerinde ölümsüzleştirmek amacı ile eğlenceli bir etkinlik düzenliyor. Ben de bu etkinliğin jürilerinden biriyim.

 Forum İstanbul ve Maya Halkla İlişkiler'in birlikte organize edecekleri, 10-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek aktivitede 0-5 yaş arası bebeklerin uyurken çekilmiş fotoğrafları yarışacak. Siz de bu harika anları evinizde bebeğinizin yatağında çekip getirebilir, isterseniz Forum İstanbul’da bebek arabasında uyuyakalmış meleğinizin fotoğrafını etkinlik fotoğrafçısına çektirerek yarışmaya katılabilirsiniz.

Bebedor, Dr Browns ve Neavita sponsorluğunda gerçekleşecek aktivitede dereceye giren bebekleri çok özel hediyeler bekliyor. Yarışmanın bir diğer dikkat çekici özelliği; birinci olan bebeğin fotoğrafının Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen dergilerinden biri olan Anne Bebek Dergisi’nin kapağını süsleyecek olması. Acaba dergimizin kapağını hangi bebek süsleyecek önümüzdeki aylarda?

21 Mayıs Salı günü Nefise Karatay’ın sunumu ile gerçekleşecek finalde anneleri ve bebeklerini eğlence dolu dakikalar bekliyor. Saat 14:00'da buluşmak üzere, hepinizi beklerim...

Detaylı bilgi için 0533 766 66 46 numaralı telefonu arayabilir veya fotoğraflarınızı yesim@mayahalklailiskiler.net adresine gönderebilirsiniz.

2 yorum:

  1. kişisel bloglarınız çok hoş olmuş.emeğinize saygılar.

    YanıtlaSil
  2. paylaşımınız çok hoş olmuş... emeğinize sağlık

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...