***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

***

...

16 Nisan 2013 Salı

Bihter Özdemir Dinçel: "Oğlum bütün insani duygularımı güncelledi."Anne Bebek Dergisi için yaptığım bu röportaj aynı zamanda 17.04.13 tarihli Milliyet Gazetesi Cadde Eki'nde yer aldı.

Hayattan neyi, ne zaman, neden istediğini bilen, on yedi yaşında felsefe okumayı ama aynı zamanda tiyatrocu olmayı da isteyen bu ikisini de yapan ve hatta oyunlar yazan, okul dönemlerinde çok çalışan, bilgi birikimi olan insanların görüşlerini önemseyen, tiyatro kulislerine girip “Benim bir senaryom var, bir deneme çekimim var. İlgilenirseniz, yorum yaparsanız sevinirim.” diyen, kiminden dönüş alan kiminden alamayan cesaretli bir isim olan Bihter Özdemir Dinçel ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. “Avrupa Yakası”, “Haneler”, “Vay Arkadaş”, “Geniş Aile” ve şimdilerde de “Ali Ayşe’yi Seviyor” dizisi ile karşımızda olsada biz onunla hem annelik heyecanını hem de hamilelik sürecini, iki ay ara ile hamile kaldığı arkadaşı Elif Ezgi Uzmansel ile birlikte kaleme aldığı “Gebelere Balon” kitabı hakkında sohbet etmek için Sofa Hotel Cafe’de buluştuk…


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...