***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

***

...

9 Aralık 2014 Salı

İBS Fuarı'nda sizlerle buluşmamıza 3 gün kaldı!

Bu yıl 3. kez düzenlenecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na çok az kaldı. 12-14 Aralık’ta Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuar, çocuklara ve ailelerine 3 gün boyunca sınırsız eğlence, muhteşem gösteriler ve sürpriz hediyeler vaad ediyor. Çocuğunuzla keyifli bir gün geçirmek için bu fuarı kaçırmayın…

Biz de Anne Bebek Dergisi olarak fuarda olacağız elbette. Üstelik bu yıl da fuarda dergimize abone olmak isteyen siz sevgili okurlarımıza hediye sepetleri hazırladık. Bir annenin ihtiyacı olan ürünlerin yer aldığı hediye paketlerimiz ve biz sizlerle buluşmak için gün sayıyoruz.

Ailelere ve çocuklara unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS, üç gün boyunca iki farklı konseptte hazırlanan 15 partiye de ev sahipliği yapacak. Noel Babalı Yeni Yıl Partisi'nde çocuklar müzik eşliğinde doyasıya eğlenecek, birbirinden ilginç aktivitelere katılacak, Noel Baba ile fotoğraf çektirecek.

Ben, derginin editörü olarak 3 gün boyunca standımızda olacağım. Hepinizi bu keyifli fuara ve standımıza beklerim...

=> 12-14 Aralık Harbiye İstanbul Kongre Merkezi
=> Anne Bebek Dergisi M21 Standında
=> 10:00 - 19:00
=> Detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...