***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

***

...

24 Ağustos 2011 Çarşamba

İki Fotoğrafçı: “İstifa edip fotoğrafçı olmaya karar verdik!”

Burçin Çobanoğlu ve Şahver Koçulu “ikifotoğrafçı” adıyla marka olma yolunda ısrarlı bir tutum sergileyen ve son zamanlarda gördüğümüz iyi karelerin altındaki ismin imzası. An fotoğrafçılığından, doğuma; düğün fotoğrafçılığından kitap çekimlerine, kapak çekimlerine kadar birçok alanda çalışmalar yapıyor bu iki yetenek. Röportajımızı yaptıktan sonra ben de poz vermek için beyaz fonun önüne geçtim. Fotoğraf çektirmeyi sevsem de profesyonel birileri tarafından daha önce bir çekim gerçekleştirmediğimden biraz kasıldım diyebilirim ama kızlar işlerini o kadar iyi yapıyorlar ki ilk dakikalarınızı atlattıktan sonra çekim bitmesin diyorsunuz… Ben son derece keyif aldım ve bu keyif resimlerime de yansıdı. Eğer sizde böyle keyifli karelerle özel anlarınızı taçlandırmak isterseniz bu kızlara ulaşın derim…
3 yorum:

 1. selam... estasarimelif ben...
  bloğuma hoşgeldin..
  tükenmekte olan sanatlardan keçeyi çağdaş bir çizgide yeniden yorumluyorum. bebeklere özel, yeni anne olmuş bayanlara özel çalışmalar yapıyorum.
  türkiye de ilk denebilir aslında ürettiklerim.

  bursadayım.
  bir çok ilden müşterilerim var...
  kişiye özel çalışıyorum. her ürün tek ve özel...
  bloğuma bir göz atın...
  sevgiler. ve başarınızın devamını dilerim
  elif şahin...

  YanıtlaSil
 2. Neguzel bir post bu, islerini sevgiyle yaptiklari belli
  http://maffionista.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Elif Hanım, sitenizi daha dikkatli inceleyip, sizinle iletişime geçeceğim.

  Evet Evrim Hanım, kızlarda her şey sevgiyle ;)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...