***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

***

...

22 Mayıs 2016 Pazar

Pelin Karahan röportaj notlarım

Güzel bir İstanbul sabahında buluştuk Pelin Karahan ile. Aklımda merak ettiklerimin yanı sıra bir de acaba ekranlarda şirin şirin pozlar veriyor, çok tatlı gözüküyor ama acaba röportaj ve çekimlerimiz sırasında da öyle mi olacak yoksa bize “Off bitse de gitsek artık!” dedirten kıvamda mı olacak düşüncesi ile “Merhaba” dedim. İlk merhaba son derece önemlidir dostlar bilirsiniz. Bu hayatımızda karşılaştığımız tüm insanlar için geçerlidir. O merhabanın yüze yansımasıyla ön yargılarımızı konuştururuz bazen haklı bazen de haksız çıkarız. Neyseki ben bu konu da haklı çıktım. Enerji dolu haliyle gelince o ses ve bir de “Ohh her şey yolunda gidecek Aslıhan sorun yok”un sinyallerini de alınca başladık çekimlere. Bizim için özenle hazırlanıp gelmiş olması hem bize hem de işine ne kadar saygı duyduğunun göstergesiydi. Ben röportajlar sırasında ünlü isimlerimizin kılık kıyafetine çok önem veriyorum, çünkü bu beni ne kadar önemsediğini gösteriyor. Burdan da artıyı topladı sevgili Pelin Karahan.

Çekimlerimiz çok hızlı geçti, poz verme konusunda gayet başarılı bir anne. Röportajımızda sohbet havasında olunca size tadından yenmez bir röportajı okumak düştü sevgili Anne Bebek Dergisi okurları. Bıcır bıcır bir anne, oğlunu eşini anlatırken gözleri ışıl ışıl bakan bir kadın.  Anlayacağınız tanıştığıma memnun olduğum bir isim oldu kendisi. Röportaj için teşekkür eder, ailesiyle keyifli güzel günler dilerim… Röportajım Mayıs dergimizde....

Fotoğraf: Nebile Hilal Halitoğlu

3 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...