***

Bu Blog'da: Ünlü isimlerle yapılan röportajlar ve hikayeleri, gidilen workshop'lar, izlenilen; film-tiyatro-konser notları ve hafta sonu önerileri yer almaktadır.

...

10 Aralık 2015 Perşembe

Yeşim Mutlu sordu, ben cevapladım

Yeşim Mutlu: "Geçtiğimiz yıl bir davette arkadaşım Esra Oruç röportajı için benden fotoğraf çekmemi istemişti. Ben de severek fotoğraflamış ve röportaj konuğuna bende isterim ama demiştim. O günden bu yana çok zaman geçti.  İşte bugün kelimelerin büyülü dünyasında uzun zamandır yer alan;  tam 80 sayıdır “Anne Bebek Dergisi” editörü olarak devam eden Aslıhan Gündüz’dü röportaj konuğu :)Kendisiyle zaten epey zamandır tanışıyoruz. Bir çok ortam da beraber olduk, bazen selamlaştık geçtik bazen sohbet ettik. Velhasıl aynı kümenin içinde yer alan kadınlardanız.
Sevgili Aslıhan ile Fener/ Balat’ta buluşarak hem sohbet ettik hem de en sevdiğimiz  yerlerde fotoğraf çektik. Bu röportajı yaparken de başka bir röportajın içine düştük. İnanılmaz dolu dolu bir gündü yaşadıklarımız. İkizler kadınıyla yaşananlar her zaman enerjik ve farklı oluyor." Röportajımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz...
Teşekkür ederim Yeşim Mutlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...